ESPRIT HOME

Esprit Home kõik tooted on valmistatud Euroopas, kus hinnatakse kõrgelt keskkonnasõbralikku, turvalist ja sotsiaalselt vastutustundlikku töökeskkonda. Tooted valmivad keskkonnasäästlike protsesside abil 100% taastuvenergiast, jättes endast maha võimalikult väikese globaalse ökoloogilise jalajälje. Jätkusuutlikus on brändi võtmesõnaks, mis on sügavalt juurdunud ettevõtte ettevõtluspoliitikasse, võttes arvesse ühiskonda ja keskkonda puudutavaid teemasid. Toodete sortiment on väga lai, mis pakub igale maitsele erinevas stiilis ning värvitoonides hommikumantleid, rätikuid, vannitoavaipu, kardinaid, padjakatteid, pleede ja palju muud. Tänu kodutekstiilide vahetusele saab kõige lihtsamalt ning vähese vaevaga muuta ruumide ilmet ning kujundust vastavalt hooajale või tujule. Esprit Home kaunid ning vastupidavad kodutekstiilid aitavad luua iga kliendi kodu hubasust ning värve, olenemata interjööri stiilist või kujundusest. Bränd püüdleb pidevalt uuenduste ja innovatsiooni poole, pakkudes oma klientidele kvaliteetseid ja laia värvivalikuga tooteid. Kõik Esprit Home rätikud on dermatoloogiliselt testitud, OEKO-TEX®-sertifitseeritud ning toodetud AIRpillow meetodil, mis muudavad toote ülipehmeks ja kohevaks, olles samal ajal nahale õrnad ja pehmed. Esprit Home disainimeeskond jälgib pidevalt viimaseid värvitrende ning loovutab inspiratsiooni moemaailmast, sisustustrendidest- ja muidugi loodusest. Toodete lai värvivalik muudab klientide elu lihtsamaks ning tänu sellele leiab igaüks endale meelepärase ja sobiva toote.

Brändi südameasjaks on klientide kui ka keskkonna austamine, kuna inimeste ja looduse lugupidav kohtlemine on meie kõigi tegevuste aluseks!

ESPRIT

Esprit asutati 1968. aastal San Franciscos just inimestele, kes soovisid luua positiivseid muutusi ning hindasid erinevate inimrühmade ühtekuuluvust ja ühist lojaalsust. Juba rohkem kui 50 aastat tagasi oli Esprit tuntud oma positiivse ja jätkusuutliku kuvandiga, mida on suudetud säilitada tänase päevani. Keskmise hinnaklassiga premium elustiili bränd pakub kvaliteetseid ja ajatuid rõivaid, aksessuaare, jalatseid, pesu ja palju muud. Disainilt lihtsate, klassikaliste ning läbimõeldud lõigetega tooteid saab kanda ning kasutada rohkem kui ühe hooaja jooksul, mis on kasulik nii kliendile, ühiskonnale terviklikult ning samuti keskkonnale. Esprit`i südameasjaks on pakkuda tooteid, mis muudavad iga kliendi enesekindlaks ja iseenda parimaks versiooniks.